محل تبلیغات شما

من  شاید 2 ماه دارم سایت ها رو زیر و رو می کنم که یک صرافی معتبری رو پیدا کنم.  حالا هر چی میگردم هیچی از صرافی ها مشخص نیست و وقتی هم مشخص میشه اونقدر ماشالله کارمزدهایی که میگیرن زیاده که ادم منصرف میشه. 

کلا بیخیالش شده بودم. تا اینکه تو این شبکه evernote یه مطلبی رو دیدم. کلا کنجکاو شدم بخونم ببینمچی میگه! یه سایت رو دیدم که فقط 4 تا ارز رو پشتیبانی می کرد. همون 4 تا ارز مهم. از بیت کوین، اتریوم ، بیت کوین کش و تتر. ولی همین 4 تا ارز رو با کارمزد 0.001 پشتیبانی می کنه. 

یعنی چی؟ یعنی مثلااگر 19 تاتتر رو با قیمت 500 هزار تومان کلا بخری. فقط 500 تومن ازت به عنوان کارمزذ کسر می کنه. 

این یعنی تو 499500 تومن به حسابت میره.

حالادر مقابل بقیه سایت ها کاررمزد 0.1 میگیرن. درسته که تعداد ارزهای پشتیبانی شدنشون زیاده ولی این مقدار کارمزد خیلی زیاده. واقعا من نمیدونم چرا یه عده از این سایت ها خرید می کنند. اینو واسه این میگم که اگر میخوان ازاین سایت ها خرید کنین خوب چرا از صرافی های خارجی خرید نمیکنین؟ اونا که مطمئن ترن؟ یعنی شما فقط کافیه یه بخری که از یک کشور فقط بری. یعنی هی کو عوض نکنی. یه بار از کانادا وارد نشی یه بار از هلند. بعد هم بخری! تمام!!!
اون صرافی ها هم همینقدر کارمزد می گیرن. 

اما یه چیز دیگه هم هست، همین که این سایته خودش از 4 تا ارز پشتیبانی می کنه خودش یه مشکله دیگه! مثلا بعضی از ارزها خیلی پایینن و یهو میان بالا. پس اگر واسه کوتاه مدت میخواین سرمایه گذاری کنین برین سراغ همون صرافی های خارجی ولی اگر میخوان نگه داری کنین به نظرم این ایته که evernote خونذم خیلی خوبه. 

اینم لینک اون مقاله که خوندم. 

منبع: اگر شما هم نمیدانید از کجا اتریوم خریداری کنید با من همراه باشید

وب گردی با شیما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها